Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

INA
INA

25 Maj, 2023

Banesa e dy artistëve të njohur Mihrije Braha dhe Naimi Abazi së fundmi është përfshirë nga zjarri.

Ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë, ndërsa lajmin e ka konfirmuar këngëtarja Mihrije në një prononcim për Telegrafin.

Braha tha se gjatë kohës së incidentit në banesë ndodhej djali i tyre, Platori bashkë me partnere e tij, por që të dy janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Foto: Naim Abazi/Instagram
“Po është e vërtetë na është djegur banesa, në momentin e ngjarjes në shtëpi ka qenë Platori dhe partnerja e tij, por ajo që ka rëndësi është se të gjithë jemi mirë me shëndet”, tha Mihrija.

Tutje, Mihrija tha se si pasojë e zjarrit janë shkaktuar dëme të mëdha materiale si djegia e gardërobës së saj dhe Naimit.

“Zjarri është shkaktuar nga një defekt me rrymën dhe na ka shkaktuar disa dëme materiale, është djegur gardëroba ime dhe e Naimit”, përfundoi këngëtarja. /Telegrafi/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

jori-luizi

Jori rikthehet në ekran, ja në cilin emision do e shohim

Lori-Korab-696x436

Korab Shaqiri dhe Lori publikojnë këngën e re “Dashni ku je”

luki

‘Tuneli më i bukur në botë, Alban’! Të kapur dorë për dore, Luiz Ejlli poston videon e veçantë me Kiara Titon!

bora

Nuk do ta besoni sa kushton fustani i Bora Zemanit që shkëlqeu në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës

don xhoni

Don Xhoni paralajmëron këngën e re, pjesë e klipit ish e dashura ruse

dafina-1-650x358

Dafina pas lansimit të këngës së re, paralajmëron hit me Getoar Selimin

Luiz Ejlli perjetesisht

Luizit po i vijnë ‘milionat’ nga të gjitha anët e s’po di nga t’ia mbajë, kësaj radhe i la gojëhapur të gjithë

luizi koncert

Luizin s’ka kush që e ndalë, shuma të larta nëpër koncerte, turne në Amerikë – ja detajet

Luizi-Efi-1

Risi në raportin mes Efit dhe Luizit

INFO

NA NDIQ