Banka për Zhvillim! ASh e Taravarit edhe këtu me drejtor operativ

Picture of ina-online
ina-online

10/06/2024

Edhe një resor për Aleancës për Shqiptarët të udhëhequr nga Arben Taravari.

Burime të TV21 flasin se Taravari, në kuadër të VLEN-it merr edhe drejtorin operativ në Bankën për Zhvillim.

Ky konsiderohet si një nga postet e rëndësishme ekonomike, veçanërisht në fushën e biznesit.

TË FUNDIT
32 minuta
Meta uron Mickoskin: Suksese! Besimplotë se do të jeni shembull frymëzimi
50 minuta
Cilat janë prioritet e VLEN-it në këtë Qeveri? Flet deputetja Mimoza Musa
3 orë
Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu
3 orë
Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së
3 orë
QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup

ME TE LEXUARA

14 orë
Kasami: Ndryshimi erdhi, shqiptarët u çliruan nga regjimi
3 orë
Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së
1 ditë
Sa do të kursehet në shëndetësi me heqjen e drejtorëve ekonomik nga Klinikat
14 orë
Taravari: Betohem se do të jem në shërbim të popullit me të njejtin përkushtim si mjek
3 orë
Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu
24 orë
Kathimerini: A do të bëhet Mickoski Orbani i izoluar i Ballkanit!?
14 orë
Votohet Qeveria e re e Maqedonisë së Veriut
50 minuta
Cilat janë prioritet e VLEN-it në këtë Qeveri? Flet deputetja Mimoza Musa

LEXO MË SHUMË

mickoski ilir meta

Meta uron Mickoskin: Suksese! Besimplotë se do të jeni shembull frymëzimi

mimoza

Cilat janë prioritet e VLEN-it në këtë Qeveri? Flet deputetja Mimoza Musa

isuf kadriu

Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu

timco mucunski

Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së

bresher

QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup

talat xhaferi

Xhaferi sot do t’ia dorëzojë funksionin e kryeministrit Hristijan Mickoskit

arben taravari

Taravari cakton zëvendësin e tij dhe ka një mesazh për gostivarasit

varhelyi

Varhelyi uron Mickoskin: Pres të bashkëpunojmë për të avancuar rrugën europiane të vendit

Mickoski

Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut

INFO

NA NDIQ