Barça mposhtet nga Espanyol (VIDEO)

Espanyol ka mposhtur Barcelonën me rezultat 1:0 në takimin e luajtur në RCDE Stadium, në kuadër të Kupës së Mbretit.

Katalunasit patën raste e tyre për të shënuar, përfshirë edhe një penalti, të cilën nuk e shndërroi dot në gol Lionel Messi.

Në takimet tjera, Sevilla ka mposhtur me rezultat 2-1 Atletico Madrid, dhe me rezultat identik Valencia ka shënuar fitore ndaj Alaves.

https://www.youtube.com/watch?v=Nf4Is0Sl6L4