Barça në Budapest pa Messi, Coutinho dhe Ter Stegen

0

Barcelona sot do të presë Ferencvaros në Ligën e Kampionëve. Dueli kundër kampionit hungarez do të humbasë nga Lionel Messi. Trajneri, Ronald Koeman, vendosi të pushojë Argjentinasin. Messi gjithashtu humbi vizitën e Barcelonës në Kiev javën e kaluar.

Përveç Messit, Barcelona në Budapest do të jetë pa Filipe Coutinho, i cili kohët e fundit u kthye në ekip, dhe portieri Marc-Andre ter Stegen gjithashtu do të pushojë.