Barcelona arrin marrëveshje për transferimin e Noah Darvich

ina-online
ina-online

5 Gusht, 2023

Barcelona është duke kompletuar transferimin e talentit të ri, Noah Darvich, nga Freiburgu. Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, ka njoftuar se Barça është e vendosur për të nënshkruar me mesfushorin e ri gjerman, shkruan Gazeta Express.

Barcelona thuhet se e ka mbyllur tashmë marrëveshjen për transferimin e 16-vjeçarit, teksa detaje tjera nuk janë zbuluar ende.

Darvich paraqitet për ekipin e dytë të Freiburgut. Ai numëron edhe 16 paraqitje me Kombëtaren U17 të Gjermanisë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vedat-muriqi

Muriqi në mesin e më të mëdhenjve të Mallorcas, po synon t’i kalojë legjendat e klubit

chelsea

“Sherr” në tunel me gjyqtarët, FA ka nisur një hetim për kapitenin e Chelseat…

novak-gjokovic

Djokoviç bën homazhe për terroristët serbë të vrarë në Kosovë! Mediat kroate kritikojnë qëndrimin e tenistit serb…

Pep Guardiola

Guardiola indiferent, nuk e bën dramë eliminimin nga Kupa e Ligës…

futboll

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

mourinho

Roma “shpartallohet” në Genova, trajneri Mourinho: “Nuk kam shumë për të thënë pas një ndeshjeje si kjo!” Nisin kritikat…

xherdan shaqiri

Messi, Busquets, Shaqiri, njihuni me lojtarët më të paguar në ligën MLS

ffk

Reagim i FFK-së në lidhje me pankartat shoviniste në ndeshjen Olympiakos – Aris

xavi cavi

Xavi: Jemi përmirësuar në sulm, gabojmë në mbrojtje

INFO

NA NDIQ