Barcelona bën hapin e madh për këtë transferim

0

Barcelona ka dërguar ofertën për Willain.

Sipas “Sky Sport”, Barca ka ofruar 55 milionë funte për anësorin e Chelseat, përcjellë “Lajmi.net”.

Ky është maksimumi që Barca ka mundur të ofrojë për brazilianin, njofton mediumi britanik.

Kësisoj, Chelsea duhet të mendohet dy herë para përgjigjes, pasi që kjo është oferta finale e Barcelonës.

Lojtari ka vendosur të ndërrojë ambient dhe Barca është destinaconi i tij i preferuar.