Barcelona- Bernardo Silva, ky është lajmi i fundit

ina-online
ina-online

5 Gusht, 2023

Barcelona po e përgatitë ofertën për transferimin e Bernardo Silvës.

Bernardo Silva është objektivi kryesor i Barcelonës për repartin ofensivë.

Në fakt gjiganti katalunas prej vitesh tenton transferimin e portugezit, por pa sukses.

Kampioni në fuqi i Spanjës do të mbetet pa Ousmane Dembelen dhe Bernardo Silva është objektivi kryesor i tyre për ta zëvendësuar francezin.

Gazeta katalunase Sport ka raportuar se blaugranët po përgatitin një ofertë të detajuar për transferimin e portugezit në Camp Nou.

Oferta e Barcelonës në drejtim të Cityt pritet të jetë 65 milionë euro, ofertë që besohet se do të mjaftojë që kampionët e Evropës ta lënë të lirë të largohet Bernardo Silvan.

Edhe pse te City nuk duan ta lejojnë largimin e lojtarit, dëshira e Silvas është që ta vesh fanellën e Barcelonës.

Lojtari edhe më parë ka shprehur gatishmërinë për tu transferuar në Camp Nou dhe duket se ky është viti i duhur për ta bërë ëndrrën realitet.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

adnan-januzaj

Januzaj nga La Liga sërish rikthehet te Premier Liga

vinicius

Realit i rikthehet ylli brazilian, Vinícius gati për derbin e Madridit

massimiliano-allegri_15r5yo9lfzicg1kw8p87d4nrer

Allegri shpërthen pas humbjes: Titulli? Nëse jemi në top katër është sukses

barcelona kampion

Përmbysja e çmendur e Barcelonës ndaj Selta Vigos

lukaku

Lukaku: Mjaftoi një telefonatë që të kaloja te Roma, Mourinho e di mirë çfarë burri jam unë

Hajrulla Ceku

Kosova planifikon ti ndërtoj 27 stadiume brenda 5 viteve

karate kosova medalje

Kosova me pesë medalje në Kampionatin Ballkanik për seniorë e veteranë në Tiranë

kombetarja

Shqipëri – Bullgari, FShF del me njoftim për biletat (FOTO)

Ronaldo Al Nassr

Ronaldo: Nuk kam mbaruar ende, dua të fitojë ndeshje e trofe dhe të shënojë gola

INFO

NA NDIQ