Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

INA
INA

08/12/2023

Barcelona po planifikon të bëjë një ofertë për Joao Felix.

Ylli portugez po tregon paraqitje mjaft të mira për Barcelonën dhe kjo ka bërë që katalonasit të mendojnë për një ofertë.

Sipas Mundo Deportivo, Barcelona planifikon të ofrojë 30-40 milionë euro për Joao Felix këtë verë.
Megjithatë, Atletico Madrid dëshiron mes 70-80 milionë euro, transmeton Gazeta Express.

Nëse oferta e tyre refuzohet, Barcelona do të tentojë ta sigurojë Joao Felixin në formë huazimi edhe për një sezon tjetër.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

champions

UEFA prezanton Championsin e ri, më shumë ndeshje dhe spektakël

MUNICH, GERMANY - APRIL 01: Kingsley Coman (C) of Bayern München celebrates scoring the 4th team goal during the Bundesliga match between FC Bayern München and Borussia Dortmund at Allianz Arena on April 01, 2023 in Munich, Germany. (Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images)

Revolucion i thellë te Bayerni – vetëm katër lojtarë e kanë vendin e sigurt

Messi Mesi Inter Miami

Messi nën presion

vandijk2

Van Dajk: Liverpulli mbetet në garë për titull, përpos mungesave të mëdha

haland

VIDEO / Mjafton Erling Haland, Man. Siti ndalet pas Liverpullit

luka modric

Oferta e habitshme që pritet të marrë Luka Modric nga Real Madridi…

Modric-800x445

Luka Modriç refuzon Carlo Ancelotti

manchester-city

​City e mposht Brentfordin, Arsenali zbret në vendin e tretë

inter fiorentina

​Interi kalon në epërsi kundër Atletico Madridit

INFO

NA NDIQ