Barcelona e ka sonte mundësinë të shkojë në +10

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26 Shkurt, 2023

Barcelona sonte e luan ndeshjen e saj ndaj Almerias në udhëtim, në kuadër të javës së 23-të në La Liga.Katalonasit tani kanë mundësi të shkojnë në +10 pikë nga Real Madridi, që barazoi 1:1 dje me Atletico Madridin.Aktualisht, Barcelona ka 59 pikë në vendin e parë, shtatë më shumë se Reali që ka një ndeshje më shumë të luajtur.Dueli ndaj Almerias nis në orën 18:30.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

futboll

Këto janë ekipet që shkojnë në garat evropiane dhe ato që bien nga Ligue 1

samir

Krutaj: Kam një endërr dhe një shpresë për klubin e zemrës “KF Bashkimi”

FB_IMG_1685817175685

Shkëndija e Haraçinës përmes penalltive plasohet në Ligën e Tretë-Veri

galtier-psg

PSG merr vendimin për të ardhmen e trajnerit, Murinjo drejt Francës

shkendija2

Shkëndija përforcon sulmin me një holandez

akil

Akil Gjakova i shtati në Grand Prix Taxhikistan

messi

Messi njofton largimin e tij nga PSG

KASAMI

Sporti na bashkon/Durrësi, Ulqini, Bujanoci e Peja bëhen bashkë në Tetovë

osimhen

S’kishte dyshime, Osimhen sulmuesi më i mirë i sezonit në Serie A

INFO

NA NDIQ