Barcelona shkatërroi Antwerpin e Arbnor Mujës

ina-online
ina-online

19 Shtator, 2023

Barcelona ka fituar me rezultat 5:0 ndaj Royal Antwerp në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Joao Felix (2), Lewandowski, Gavi dhe Bataille (autogol) realizuan në këtë takim.

Kjo është ndeshja e parë e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Arbnor Muja ka startuar te kampioni belg, Antwerpi. Ai ka luajtur 82-të minuta. Kjo një e arritur e madhe për futbollistin nga Mitrovica, që tashmë ka debutuar te Shqipëria.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

azem azemi karate

Azem Azemi, medaljen e artë ja kushtoj gjyshes sime të ndjerë

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

Lewandovski levandovski

Lewandowski, i dëshiruari nga klubet arabe

Armend Destani

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

klubi karate kumanove bashkimi

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

INFO

NA NDIQ