Bardhi e përserit: Sara do të jetë nëna e fëmijëve të mi

INA
INA

17/03/2024

Këngëtari Bardhi dhe Sara janë rikthyer në studion e Big Brother. Bardhi e la lojën pasi nëna e tij u sëmur, ndërsa sot tha se gjendja e saj është e mirë.

Sa i takon lidhjes me Sarën, Bardhi tha se i qëndron deklaratave të tij se Sara do jetë nëna e fëmijëve.“Mami është mirë. Ishte një javë e sikletshme dhe jam ndjerë shumë keq me mënyrën si dola dhe me komenetet me rastin e nënës e familjen time. Mami është mirë dhe faleminderit ata që kanë pyetur. Ishte një javë shumë e vështirë sepse lexova komentet në rrjete… I pashë kryqëzimet që i kishin bërë Sarës, ishte gjykuar si e pamoralshme e shumë të tjera. Moralin e saj e njoh, e kam zgjedhur me dëshirë. Unë i qëndroj deklaratës që ajo do të jetë nëna e fëmijëve të mi”, tha Bardhi.

Nga ana tjetër Sara ka rrëfyer përjetimet në takimin e parë me familjarët e partnerit të saj.

“Më ka ardhur shumë keq për komentet. Kur kam shkuar në Kumanovë kam takuar familjen e Bardhit. Ata ishin të ngrohtë dhe mikpritës. Më duan dhe më respektojnë dhe Bardhi bën shaka se i duket që më duan më shumë se ai”, tha ish-banorja e Big Brother VIP.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

“Bajram Party i hidhur”- Mbi 100 policë zviceran ndaluan në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

Heidi Romeo

Puthje, përqafime në shi/ Heidi dhe Romeo momente romantike në pishinë (VIDEO)

heidi

E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

INFO

NA NDIQ