Bardhi ia “fik dritat” Livakoviqit (VIDEO)

ina-online
ina-online

17/03/2024

Kapiteni i përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut, Enis Bardhi, ka shënuar një gol fantastik në stilin e tij në ndeshjen mes Trabzonsporit dhe Fenerbahçes në kuadër të Superligës turke.

Ekipi i tij humbi përfundimisht me rezultatin përfundimtar 2-3, por goli i Bardhit tërhoqi vëmendjen më të madhe të publikut, i cili e përshëndeti futbollistin tonë me ovacione.

Bardhi e zvogëloi avantazhin e Fenrebahçes në minutën e 62’, por që nuk mjaftoi për t’i sjellë pikë në Trabzonit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

kurti taravari kasami mexhiti gashi

Albin Kurti deklarohet për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut

ragmi mu

Mustafa konfirmon se ka marrë drejtimin e Preshevës, Arifin e quan shpifës

vlen diaspore

Mërgata në Zvicër në mbështetje të VLEN-it

gordana-siljanovska-1392x899

Kandidatja Gordana Silanovska: Nëse ndryshohet Kushtetuta, do të respektoj vendimin

Ministria e Shëndetësisë

Ligji për shërbim të lartë për të ndaluar emërtimet partiake mbetet në harrese

KSHZ-Komisioni

KSHZ: Akreditohen 942 vëzhgues, gazetarë dhe përkthyes të huaj për zgjedhjet presidenciale

James O’Brien Xhejms O Brajan

O’Brien: Kam punuar si i ri në hetimin e krimeve të luftës në Srebrenicë, duhet të përballemi me të vërtetën

INFO

NA NDIQ