Bardhi merr në menaxhim Instagramin, kthehet me një dedikim për Sarën

INA
INA

21/03/2024

Ish-banori i Big Brother VIP Albania 3, Bardhi, duket se ka marrë nën menaxhim sërish Instagramin e tij.

Ai njoftoi se do të hapë një të ri pasi ky ishte në kontroll të Jetmir Agajt, me të cilin disi kishte prishur raportet.

Sidoqoftë, artisti i njohur tregon se është kthyer dhe se ka pasur nevojë për pak pushim.

Reperi nga Kumanova po ashtu i bën një dedikim partneres së tij, Sara Gjordenit, me të cilën u njoh në këtë reality shou.

“Bardhi përsëri me ju. Ju kërkoj falje, por pata nevojë për pak pushim”, tha ai.

Këngëtari shtoi: “Faleminderit të gjithëve për gjithë përkrahjen dhe pozitivitetin. Ju dua shumë. E ti Sara Gjordeni, ti je arsyeja pse marrë frymë”.

Bardhi doli me vetë-dëshirë nga Big Brother pasi iu kumtua lajmi se nëna e tij ishte e sëmurë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ