Bardhi paralajmëron bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”, lansohet të enjten

INA
INA

11 Shtator, 2023

Tre artistë të njohur janë bërë bashkë për të sjellur një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për reperët Bardhi, Dardan dhe IL Ghost, të cilët kanë realizuar një këngë të re që mban titullin “Policia”.

Ata ndan imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, duke zbuluar se projekti do të jetë i shoqëruar edhe me videoklip.

https://www.instagram.com/reel/CxA8LjHNkms/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading
Ndërkohë, gjithashtu u njoftua se kënga e tyre më e pritet të publikohet të enjten, më 14 shtator.

“Policia” x Dardan dhe IL Ghost, të enjten, 23:59, shqipe jemi krenar që jemi shqiptar”, ka shkruar Bardhi në një postim në Instagram duke ndarë edhe një pjesë të shkurtër të videoklipit.

Theksojmë që të tre reperët janë të angazhuar edhe me projekte të tjera, ndërkohë Bardhi gjithashtu ka paralajmëruar se është drejt finalizimit të një albumi të ri.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ