Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2”

INA
INA

29/09/2023

Rap-artisti i njohur shqiptar, Bardhi, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Betohemi 2” mban titullin kënga, e cila vjen si vazhdim i “Betohemi”, që e solli disa vite më parë, e që në fakt ia arriti famën e madhe.

Teksti dhe melodia është realizuar nga vet këngëtari me masterizim nga Nome Ent.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit, ‘Cinegr8’.

Bardhyl Idrizi (emri i vërtetë) pjesën e parë siç ka thënë nëpër intervista ia ka dedikuar ish-të dashurës së tij.
Kënga tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku.

Bardhi përndryshe ka pak vite që i është bashkuar skenës muzikore shqiptare, por që ka arritur suksese të mëdha. /Telegrafi/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ