Bardhi romantik thur fjalët më të bukura për Sarën

INA
INA

31/03/2024

Bardhi dhe Sara po e shijojnë romancën e tyre edhe pas daljes nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania’.

Gjatë kësaj jave Sara kishte bërë disa deklarata të forta si për ish banorët, gazetarët, dhe Luizin e Kiaren, shkruan “Kosovarja”.

Andaj ndjekësit e bombarduan me komente të shumta negative, por Bardhi është ai i cili nuk po e len vetëm Sarën të kaloj këtë periudhë jo të lehtë.

Këngëtari ka bërë një postim mjaftë romantik ku ishte shprehur “Luftarakja ime e vogël”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-19-22-29-51-237_com.facebook.katana-edit

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

INFO

NA NDIQ