Bardhi sjell këngën e re “Malli” (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/03/2023

Artisti i mirënjohur, Bardhi është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

Ai ka publikuar këngën e re të cilën e ka vizuelziuar edhe me një klip të veçantë.

Projekti mban titullin “Malli” dhe erdhi me tekst dhe meldi nga vet Bardhi.

Për ‘Beat’ është përkujdesur NAJ teksa miksimi u realizua nga produksioni ‘SBS Entertainment’.

Ndërsa, videoklipi iu besua produksionit ‘Sekuence’ dhe tashmë gjendet i lansuar në kanalin zyrtar në YouTube.

Bardhi, ndërkohë mes tjerash po vazhdon të jetë i angazhuar edhe me koncerte në vende të ndryshe përfshirë diasporën.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

ilnisa meritoni

Meriton Mjekiqi: Dua shumë të kem një bebush me Ilnisën

arbenita

Arbenita Ismajli duket fantastike në fotografitë e fundit në Instagram (FOTO)

beatriks ramosaj

Beatrix konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Ja detaji që na paska shpëtuar

jetmiri big brother

Reagimi i parë i Jetmirit pas daljes: Kam pasur presion të jashtëzakonshëm

vesa arber

Ofendime dhe debat i ashpër/ Plas keq mes Vesës dhe Arbrit: Flet broçkulla, të ka mbaruar koha si opinionist

Big brother vip albania3

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP 3

INFO

NA NDIQ