Bashkë me Merkon në listë të zezë duhet te jemi edhe ne shumica e qytetarëve

Picture of ina-online
ina-online

29/06/2023

Visar Ademi

Bashkë me Merkon në listë të zezë duhet te jemi edhe ne shumica e qytetarëve të këtij vendi.

30 vite me radhë u ngrihemi në këmbë kudo që hyjnë, i duartrokasim, i zgjedhim në pozicione vendimarrëse dhe u themi se vetëm ato dijnë të na udhëheqin, i idealizojmë dhe i marim si shembuj suksesi për atë që kanë arritur.

Dua të them që edhe ne jemi (shumë) përgjegjës për të gjithë Merkot e shoqërise tonë gjithë këto vite tranzicioni.

*postim në facebook

TË FUNDIT
2 ditë
Arben Taravari dhe UÇK-ja
3 ditë
Nacionalizmi politik, Himara mbi 85% shqiptare e Tavo vs. Gjikuria
3 ditë
Vallë, aq e vështirë të sigurohet idetinteti etnik, kulturor e gjuhësor, për dy popujt shumicë në Maqedoninë e Veriut
5 ditë
Rufi Osmani dhe humbja e një shansi historik!
1 javë
Demokratët të ndarë mbi moshën e presidentit

ME TE LEXUARA

2 ditë
Arben Taravari dhe UÇK-ja

LEXO MË SHUMË

Arben Fetai

Arben Taravari dhe UÇK-ja

himara

Nacionalizmi politik, Himara mbi 85% shqiptare e Tavo vs. Gjikuria

etem xheladini

Vallë, aq e vështirë të sigurohet idetinteti etnik, kulturor e gjuhësor, për dy popujt shumicë në Maqedoninë e Veriut

rufi osmani

Rufi Osmani dhe humbja e një shansi historik!

vullnet poshka biden

Demokratët të ndarë mbi moshën e presidentit

regjistrimi popullsise shqiperia popullsi

Regjistrimi 2023 nxjerr zbuluar një megaskandal të manipulimit antishqiptar të regjistrimit 2011

enver hasani

Për Kadarenë, pak më ndryshe !

Vullnet Poshka

Përballja e parë Biden-Trump, Amerikanët nën ethet e zgjedhjeve

ejup berisha

Kryeministri i parë shqiptar nuk e meritoi as epitetin e një eprori të ndonjë organi protokolar administrativ qeveritar e lëre më historik

INFO

NA NDIQ