Bashkëshortja e Ilir Metes, Monika Kryemadhi, pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u, në Tiranë

Picture of INA
INA

13/06/2024

Monika Kryemadhi pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u. Pas daljes nga hetimet ka dhënë një komunikim për mediat. E pyetur nga gazetarët rreth arsyes që është thirrur, Kryemadhi është shprehur: Isha për tu përgjigjur rreth padisë së rremë që ka bërë Veliaj. Iu përgjigja të gjitha pyetjeve dhe në bazë të të dhënave të mia dhe ato që ka mbledhur SPAK ballafaquam gjërat që kanë të bëjnë për akuzat që kanë ngritur. Besoj që e ezauruam aspektin e pyetjeve dhe të përgjigjeve, e firmosa me vetëdije të plotë duke marrë përgjegjësitë e mia si qytetare, deputete, bashkëshorte, nënë. Padia që është dorëzuar në SPAK nga dy ushtarët e bindur të Veliajt, është paditur nëna ime, vëllai dhe fëmijët e mi.

TË FUNDIT
4 orë
Saranda dhe Ksamili me plazhe të tejmbushura. Rama shperndan videon
4 orë
SHISH: Luftuam spiunazhin serb dhe rus në Shqipëri
17 orë
Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%! Raporti i Komisionit Europian analizon shifrat
22 orë
Rama: Sivjet është rritur numri i turistëve nga Kosova
1 ditë
Turistja sllovake humb jetën në plazhin e Golemit, ja çfarë dyshohet

ME TE LEXUARA

4 orë
Saranda dhe Ksamili me plazhe të tejmbushura. Rama shperndan videon
1 ditë
Aktori i njohur nga Kosova: Si n’Shqipni nuk gjeni asnjë vend tjetër për xhepat tonë të shtjerrun!
1 ditë
Turistja sllovake humb jetën në plazhin e Golemit, ja çfarë dyshohet
22 orë
Rama: Sivjet është rritur numri i turistëve nga Kosova
17 orë
Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%! Raporti i Komisionit Europian analizon shifrat

LEXO MË SHUMË

ksamili2

Saranda dhe Ksamili me plazhe të tejmbushura. Rama shperndan videon

vlora hyseni

SHISH: Luftuam spiunazhin serb dhe rus në Shqipëri

durresi plazh bregdeti deti shqiptar golem

Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%! Raporti i Komisionit Europian analizon shifrat

Edi Rama

Rama: Sivjet është rritur numri i turistëve nga Kosova

durresi plazh bregdeti deti shqiptar golem

Turistja sllovake humb jetën në plazhin e Golemit, ja çfarë dyshohet

cun

Aktori i njohur nga Kosova: Si n’Shqipni nuk gjeni asnjë vend tjetër për xhepat tonë të shtjerrun!

deti-bregdeti-pushime-verore

Çmimet e larta në vend nxisin rezervimet rekord të shqiptarëve në këto dy shtete

ishulli i sazanit plazh

U tha që s’ka turistë në Shqipëri, Rama përgjigjet me video nga ishulli i Sazanit (VIDEO)

ushtria shqiptare

BE ndan ndihmë 13 milionë euro për ushtrinë shqiptare

INFO

NA NDIQ