Bastisje në Bit Pazar, arrestohet dileri

Iliria News Agency
Iliria News Agency

16 Mars, 2023

MPB bën të ditur se gjatë ditës së djeshme policia ka arrestuar një shitës të substancave narkotike nga Shkupi, përcjell TV21.

“Më 15.03.2023 në ora 13:45, zyrtarë policorë nga Njësia kundër tregtisë ilegale pranë SPB-Shkup e kanë privuar nga liria G.R.(24) nga Shkupi. Gjatë kontrollit të ushtruar në shtëpinë e tij në zonën e Bit Pazarit, të kryer me vendim gjykate, u gjet dhe u sekuestrua marihuanë dhe një bimë kanabis e mbjellë. Ai është ndaluar në stacion të policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

daniel server

Serwer: Për situatën në veri, SHBA po mbështet 100% Serbinë

sulmi gazetaret

Kush janë sulmuesit e gazetarëve në veriun e Kosovës? (FOTO)

benzema

Benzema, ofertë nga Arabia Saudite, do të fitojë sa Ronaldo

IMG_1707

Mexhiti: Fraksionit të BDI-së po i bashkangjiten profesionistët e anashkaluar nga partia

Kurti Blinken

Kurti për The Guardian: Deklarata e Blinkenit ishte e padrejtë, e gabuar dhe shumë naive

pdk memli

PDK: Kryeministri Kurti po rrezikon raportet e Kosovës me SHBA-të, të ndryshojë urgjentisht qasjen

ahmeti

Shpend Ahmeti: Asnjë helikopter s’e ka shteti i Kosovës në rast të ndonjë krize

hovenier

Del transkripti i plotë: Hovenier foli për sanksionet e ShBA-së, tregoi se kush e mori vendimin për përjashtimin e Kosovës nga “Defender Europe 23”

spahiu

Spahiu: Kosova nuk duhet tërhiqet, është betejë për flamurin

INFO

NA NDIQ