Bastisje në Kavadar, gjendet drogë, arrestohet dileri

Iliria News Agency
Iliria News Agency

31/01/2022

Më datën 30.01.2022 rreth orës 19:00, nëpunës policorë të NJPB Kavadar e kanë privuar nga liria M.N. (34) nga Kavadari.
Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, e kjryer me urdhër gjyqësor janë gjetur dhe sekuestruar materie ngjyrë kafeje në gjendje pluhuri, terezi dixhitale dhe sende me mbetje të materies ngjyrë kafeje.
Ai është arrestuar në satcion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të parashtrohet kallëzim adekuat.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shpetim idrizi

Idrizi: Ka biznesmenë që mburren se fituan 300 mln euro në Shqipërinë e varfër

bolton

John Bolton: Nëse Donald Trump fiton, do të dalë nga NATO

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

matura-shteterore-provimi

Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

aksident kollar

Makina bie në lum në rrugën Kërçovë – Strazhë në afërsi të fshatit Kollare (VIDEO)

INFO

NA NDIQ