Bastisje në Koliçanin e Shkupit, janë gjetur dy pushkë

INA
INA

25/09/2023

Sot (25.09.2023) në fshatin Koliçani i Poshtëm, Shkup, oficerët e policisë nga njësi për tregtia e paligjshme në SPB Shkup, e kanë privuar nga liria M.N. (35) nga fshatin Koliçani i Poshtëm.

Gjat bastisjes në shpin e tij, ekzekutuar me urdhër të gjykatës, janë gjetur dhe konfiskuar dy pushkë.

Personi u ndalua në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të ngrihet kundër tij.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Arbnor-Maliqi-LD-1130x635-1

LD: Mos nënçmohen studentët

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

“Prokuroria do hetojë lidhjet e tij me Pacollin”, eksperti: Divorci dhe transaksionet, çfarë fsheh Naim Murseli

LEN lidhja evropiane per ndryshim

LEN kërkon nga pushteti përgjigje: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

besa

Lulzime Ameti: Vendbanimet shqiptare pa autostrada, Qeveria prioritet kazinot

kufi-bllace

Vikendi i zgjatur, shkakton kolona kilometërshe në kufirin e “Bllacës”

Talat Xhaferi

Xhaferi: Festat kombëtare na tregojnë se duhet të ruhet trashigimia shpirtërore

Carshia-e-Shkupit

Maqedoni/Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Vrasja e Liridonës, paralajmëron Kerquku: Dikush është në siklet të madh, të bëhen sytë katër

grabitja

Arrestohet shkupjani që grabiti një barnatore në Shkup

INFO

NA NDIQ