Bastisje në Shkup, arrestohet një person

Iliria News Agency
Iliria News Agency

19 Janar, 2023

Me datë 18.01.2023, zyrtarët policorë nga SPB Shkup – Njësiti për Trafikim të Kundërligjshëm dhe Departamenti i Policisë Kriminale – Sektori për Trafikim ilegale të Drogave në një aksion të koordinuar kanë bastisur dy lokacione në një shtëpi të Z.N.(20) nga Mrallino, Shkup.

Gjatë kontrollit u gjetën shtatë pako me marijuanë dhe një pako me fara kanabisi.

Z.N. është arrestuar dhe mbahet në stacionin policor, ndërsa pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të ngritet kallëzim penal përkatës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

svecla pamjet rrahja

Sveçla publikon pamje kur dy shqiptarë u sulmuan nga serbët në veri

blinken

Situata në veri, Blinkeni tregon nëse do të ketë rritje të trupave në Bondsteel

albin-kurti-vjosa-osmani

Mediumi serb: Kush janë partnerët perëndimor që po i japin përkrahje Kurtit?

vucic vjosa osmani

Vjosa Osmani e refuzoi, Vuçiç: Delegacioni i Kosovës nuk pranoi të takohemi

kurti-hovenier

Hovenier takohet me Kurtin: Po mendojmë si ta inkurajojmë Kosovën ta bëjë atë që duhet

kurti

​Kurti s’lëshon pe, nuk pranon që kryetarët t’i ushtrojnë detyrat në zyra paralele

arben-taravari-ali-ahmeti

Heqja e 20%, ASH dhe BDI në vija të kundërta

arben taravari ash

A ka pakënaqësi në ASH dhe “Grup të Zjarrit”, flet Taravari (VIDEO)

vosja osmani

Nis takimi Osmani-Scholz-Macron në Moldavi (FOTO)

INFO

NA NDIQ