Bastisje në Shkup, kapet marihuanë

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/03/2023

MPB bën të ditur se gjatë ditës së djeshme ka arrestuar një diler të drogës në Shkup, përcjell TV21. Nga MPB thonë se pas dokumentimit të plot të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

“Me datë 01.03.2023 në ora 19:30 në Shkup, zyrtarë policorë nga Njësia për Tregti Ilegale pranë SPB-Shkup kanë privuar nga liria B.N.(25) nga Shkupi. Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, janë gjetur dhe konfiskuar rreth 500 gramë marihuanë dhe një peshore dixhitale”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT
2 orë
“Tym i bardhë për ‘Zgjedhoren’”, marrëveshja PS-PD: Ja si do zgjidhen deputetët
2 orë
Ndryshime edhe në Bordin e FIZhT-së! Asnjë shqiptar!
2 orë
Sevim Hoxha, profesoreshë e gjuhës angleze, njëherit edhe këshilltare në Komunën e Çairit i bashkëngjitet Lëvizjes BESA
3 orë
Aleanca e Selës: Po luftohen disa kumarxhinj për t’i krijuar terren “kumarxhinjve të pushtetit”
3 orë
Nikolloski: Kërkojmë që paratë për hekurudhën drejt Bullgarisë të ridedikohen për hekurudhë të shpejtë në Korridorin 10

ME TE LEXUARA

1 ditë
VLEN: Kandidatët për zv.ministra përfaqësojnë dinjitet dhe profesionalizëm
1 ditë
Mexhiti: Norvegjia do të vazhdojë t’i financojë projektet strategjike të vendin tonë (FOTO)
1 ditë
Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra
10 orë
Shkrimi nga Sarajeva që shkaktoi reagime në Kosovë, përmendi dy portalet kosovare se marrin para nga Serbi
1 ditë
Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë
3 orë
Shkarkohet drejtori i Burgut të Shutkës!

LEXO MË SHUMË

komisioni-1

“Tym i bardhë për ‘Zgjedhoren’”, marrëveshja PS-PD: Ja si do zgjidhen deputetët

IMG_1564-scaled

Ndryshime edhe në Bordin e FIZhT-së! Asnjë shqiptar!

Sevim Hoxha, profesoreshë e gjuhës angleze, njëherit edhe këshilltare në Komunën e Çairit i bashkëngjitet Lëvizjes BESA

ASH

Aleanca e Selës: Po luftohen disa kumarxhinj për t’i krijuar terren “kumarxhinjve të pushtetit”

452382115_1050157969799362_925654468935515164_n

Nikolloski: Kërkojmë që paratë për hekurudhën drejt Bullgarisë të ridedikohen për hekurudhë të shpejtë në Korridorin 10

burg

Shkarkohet drejtori i Burgut të Shutkës!

qeveria e maqedonise

Qeveria emëroi disa drejtorë

IMG_0040

Iseni: Do të punoj me përkushtim për sigurinë dhe mirëqenien e qytetarëve

Ixhet-Lutfiu-

Sonte në Tetovë “Diaspora në objektivin e Ixhet Lutfiut”, filmi dokumentar që dëshmon për rolin shqiptarëve në Danimarkë

INFO

NA NDIQ