Bastisje në Shkup, një person arrestohet për drogë

INA
INA

14 Korrik, 2023

Nëpunës policorë të Njësitit për Tregti të Palejuar pranë SPB Shkup sot në ora 06:30 e kanë privuar nga liria F.J. (30) nga Shkupi.

Gjatë bastisjes së shtëpisë së tij në f. Vollkovë-Shkup, siç kumton MPB, e kryer me urdhër gjyqësor, është gjetur dhe sekuestruar marihuanë dhe materie në gjendje pluhuri ngjyrë e bardhë.

Ai është në mbajtje në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Fatmir-Bytyqi

Bytyqi për Zërin e Amerikës: Partnerët tanë strategjikë vërejnë dhe mbështesin përparimin tonë drejt Bashkimit Evropian

dacic

Daçiq “nuk e di” nëse Radoiçiq është në videon që nxori Sveçla

2579CC16-59D8-405E-B69C-2C3375E03728

Çka paralajmëron Fatmir Limani?!

policia-714x420

Të shtëna me armë zjarri në Gjorçe Petrov, plagoset një person

jusuf buxhovi

Mashtrimi i “konfliktit të grirë” me Serbinë dhe modeli i Donbasit?

abdulla mehmeti

Shërbimet sekrete serbe dhe ruse janë të infiltruara thellë edhe në Maqedoni

Afrim Bunjaku

Qeveria jep 50 mijë euro për familjen e policit Afrim Bunjaku

shaip-kamberi

Kamberi – Vuçiqit: T’i vrasim 100 për 1 është autorësi e juaja

nato-mkd-zname

Sot në Shkup mbahet konferenca e shefave të Shtatmadhorive të armatave nga vendet anëtare të NATO-s

INFO

NA NDIQ