Bastisje në Veles, me qen antidrogë gjendet kokainë, arrestohet dileri

INA
INA

15/01/2024

Me datë 14.01.2024 në ora 16:20 në Veles, zyrtarë policorë nga Seksioni për Trafikim të Paligjshëm të Drogave dhe Armëve në SPB Veles, i kanë hequr lirinë J.K.(63) nga Velesi. Gjatë kontrollit në banesën e tij, të kryer me urdhër të Gjykatës Themelore Veles, së bashku me policë me qen shërbimi nga Njësia e Qenve të Shërbimit Shkup, është gjetur dhe konfiskuar kokainë. Është njoftuar prokurori publik dhe personi është ndaluar në stacionin policor. Pas dokumentimit të ngjarjes, ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

Ilir-Demiri-921x614

Demiri: nuk do të ketë incizime pa radhë, terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”

gordana-siljanovska-1392x899

Shkup: Gordana Siljanovska Davkova, kandidate për presidente e VMRO DPMNE-së

policia speciale maqedoni

Ish-kryetari i një komune në Maqedoni kapet nga policia si pjesë e një grupi kriminal

INFO

NA NDIQ