Baton Haxhiu e Sadri Ramabaja e quajnë njëri-tjetrin kriminel: Unë ta them në sy

ina-online
ina-online

11 Korrik, 2023

Një përplasje në Pressing të T7 ka ndodhur në mes gazetarit Baton Haxhiu dhe opinionistit Sadri Ramabaja.

Teksa Haxhiu po fliste, Ramabaja i reagoi gazetarit, i cili ia kthehu se “ai ka mendje kriminale”.

Ti e ke mendje kriminale në momentin sesi e bën pyetjen“, i tha Haxhiu

”Jo ti ke mendje super kriminale sepse e amniston kriminelin“, ia kthehu Ramabaja.

Pastaj Ramabaja tha se ”ka guxim t’i thotë gjërat në sy“.

Por ndërhyri Dukagjin Gorani, duke thënë se “këtë guxim e kanë treguar të gjithë, por ideja është mos me i tha këto“.

”Ai tha i pari“, tha Ramabaja, “krejt e thoni”, ia kthehu Gorani.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Afrim Bunjaku

Sot varrimi i policit Afrim Bunjaku

Lajcak

Lajçak shkruan për domosdoshmërinë e dialogut, s’e përmend faktin se sulmuesit e Policisë së Kosovës ishin terroristë serbë

vlora citaku

Vlora Çitaku: Sot jam me kryeministrin Kurti

vucic-2

Vuçiq në siklet nga gazetarja që e pyeti ku i mori armët dhe uniformat grupi terrorist

Afrim Bunjaku

Nesër ditë zie në Kosovë, në nderim të policit të vrarë

hovenier qemal minxhozi

Ambasadorët e SHBA-ve dhe Shqipërisë ndezën qirinj në nderim të policit të vrarë, Afrim Bunjaku

vucic

Viktimizohet Vuçiq, sërish manipulon, ja çka thotë për sulmin terrorist në veriun e Kosovës

policia-kosoves

Njësia Speciale hyn brenda manastirit të Banjskës

Radomir pocuca terrorist serb

Ky është njëri nga terroristët e vrarë serb në manastirin e Banjskës!

INFO

NA NDIQ