Bayern Munich – Hoffenheim, ky është rezultati i pjesës së parë

0

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Bayern Munich – Hoffenheim.

Pjesa e parë na dhuroi një ndeshje majft të hapur, ku edhe u shënuan plotë 4 gola, shkruan GazetaBlic

Lewandowski dhe Boateng shënuan për Bayern Munich, kurse Uth dhe Gnarby për mysafirët.

Rezultati i takimit pas pjesës së parë është 2-2./GazetaBlic/