Bayern zyrtarizon largimin e dy futbollistëve të rëndësishëm

Picture of ina-online
ina-online

30/06/2023

Joao Cancelo dhe Dalay Blind nuk do të jenë pjesë e Bayern Munchen për sezonin e ardhshëm.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi bavarez përmes faqes zyrtare, shkruan IndeksOnline.

“Faleminderit për përpjekjet tuaja në FC Bayern , João Cancelo dhe Daley Blind”, shkruhet në njoftimin e klubit gjerman.

Blind që nga transferimi i tij si futbollist i lirë në muajin janar, ka zhvilluar vetëm katër ndeshje me Bayern Munchen, ndërsa Cancelo ishte i huazuar nga Manchester City, ku ka zhvilluar 19 ndeshje në të gjitha garat, duke shënuar një gol dhe ka bërë 5 asistime./IndeksOnline/

TË FUNDIT
19 orë
Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur
19 orë
Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri
19 orë
"Do largohem kur Reali të lodhet me mua", Ancelotti: Mbappe? Do t'i gjej një vend, do ta fus diku
2 ditë
“Barcelonës nuk i interesojnë legjendat”, Koeman sulmon sërish ish-klubin e tij
2 ditë
A mund të thotë lamtumirë Kimmich? Drejtori Eberl: “Do të flasim pas pushimeve”

ME TE LEXUARA

19 orë
"Do largohem kur Reali të lodhet me mua", Ancelotti: Mbappe? Do t'i gjej një vend, do ta fus diku
19 orë
Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri
19 orë
Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur

LEXO MË SHUMË

Hans flik hansi flick

Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur

keidi bare

Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri

anceloti

“Do largohem kur Reali të lodhet me mua”, Ancelotti: Mbappe? Do t’i gjej një vend, do ta fus diku

Netherlands' coach Ronald Koeman looks on during a press conference in Zeist on October 7, 2019, ahead of the Euro 2020 qualifying football match between Netherland and Northern Ireland on October 10. (Photo by Jerry Lampen / ANP / AFP) / Netherlands OUT

“Barcelonës nuk i interesojnë legjendat”, Koeman sulmon sërish ish-klubin e tij

Kimmich Kimich

A mund të thotë lamtumirë Kimmich? Drejtori Eberl: “Do të flasim pas pushimeve”

belingam anglia

Anglia kërkon trajner, Federata poston njoftim për vendin e lirë të punës. Ja cilat janë 7 kushtet për kandidatët

jasir asani

klubi i Guangju nuk ndal elozhet për Asanin dhe e bllokon deri në dhjetor 2025

arber hoxha

Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

jasir asani

E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

INFO

NA NDIQ