Bayerni do të refuzojë ofertën e Interit për Pavard

INA
INA

19 Gusht, 2023

Interi ka bërë ofertë për Benjamin Pavard, por mbrojtësi me shumë gjasë do të qëndrojë në Bayern Munich.

Sipas Sky Sports Deutschland, negociatat janë mbyllur, pasi klubi gjerman ka bllokuar largimin e mbrojtësit francez.

Nerazzurrët e kishin ngritur ofertën e tyre në 25 milionë euro dhe 5 milionë euro bonuse, sipas Sky Sport Italia dhe Sportitalia.

Në anën tjetër sipas mediave gjermane, italianët kishin ofruar 30 milionë euro plus bonuset, por bavarezët donin 40 milionë euro me bonuse të lidhura me performancën.

Por edhe përkundër këtyre, Bayern Munich nuk do ta lirojë Pavardin, i cili është futur në vitin e fundit të kontratës dhe tani do të fillojë të negociojë një kontratë të re me Bayern Munich.

Për mbrojtësin francez kishte interes edhe nga Manchester United këtë verë.

Nëse ai nuk nënshkruan kontratë të re mund të largohet si lojtar i lirë verën e ardhshme.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Pochetino

Pochettino tregon se sa kohë i duhet Chelseat për t’u rikthyer në majat e futbollit botëror

XHAKA GRANIT

Xhaka: Erdha te Leverkusen për karrierën dhe jo për gruan siç shkruhet në media

vedat-muriqi

Vedat Muriqi shpjegon sekretin e sukseseit të tij , por edhe të Majorkës

RONALDO

VIDEO/ Ronaldo i pandalshëm dhe në Ligën e Kampionëve të Azisë

broja

Broja flet pas zëvendësimit: Isha thjeshtë i lodhur, nuk ka të bëj me lëndim

azem azemi karate

Azem Azemi, medaljen e artë ja kushtoj gjyshes sime të ndjerë

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

INFO

NA NDIQ