BBV 3, Ja banori që mori më shumë ndjekës në Instagram për 2 ditët e fundit

ina-online
ina-online

20/01/2024

Sezoni i ri i “Big Brother VIP 3” ka hapur dyert ditën e shtunë. 18 banorët e parë që hynë në shtëpi janë bërë tashmë kryefjala e rrjeteve sociale.

Një rritje të madhe ka pasur edhe llogaria e tyre në Instagram. Banori që kryeson listën është Romeo Veshaj me një rritje prej 7431 ndjekësish, nga ku vihet re që llogaria e tij është bërë private. Lista vijon si më poshtë:

Romeo Veshaj – 7431 ndjekës
Meriton Mjekiqi – 1803 ndjekës
Vesa Smolica – 1204 ndjekës
Roza Lati – 1107 ndjekës
Gabriele Mezini – 930 ndjekës
Rike Roçi – 643 ndjekës
Heidi Baci – 625 ndjekës
Ledjona Xheladinaj – 491 ndjekës
Jul Deda – 337 ndjekës
Sara Gjordeni – 308 ndjekës
Ervin Goxhi – 190 ndjekës
Ilnisa Agolli – 138 ndjekës
Meri Shehu – 131 ndjekës
Gazmend Ujkashi – 103 ndjekës
Drini Zeqo – 71 ndjekës

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

heidi romeo

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

endrik beba

Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

bora roemo

“Gjysma e gjysmës sime”, u përlot me hyrjen e Bora Zemanit në BBV3, Romeo-Heidit: U bllokova, doja t’i thosha…

luizi kiara

“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka (Video)

luizi-kiara

Perlat e Luizit dhe Kiarës…lejnë pa gjumë fansat

heidi

Heidi Baci VIP?: Gazetarja e ‘‘konteston“ epitetin që i është dhënë asaj

INFO

NA NDIQ