BDI: Në Çair foli populli, shifemi te dielën në sheshin Skënderbe

Picture of ina-online
ina-online

11/08/2023

“Në Çair foli populli,shifemi te dielën në sheshin Skënderbe ne ora 21:00”.

Ky është një mesazh që po shpërndahet nga aktivistë dhe funksionarë të BDI-së lidhur me një tubim të ftuar të dielën në Shkup.

Ky tubim me koncert ka të bëj me shënimin e përvjetorit të Marrëveshjes së Ohrit, ku do të performojnë Noizy, Ylli Ilmani, Mc Kresha & Lyrical Son, Ledri, Tuna dhe Bardhi, në kuadër të ashquajturit Peace Festival ‘23.

Koncerti do mbahet në Çarshinë e vjetër të Shkupit.(INA)

TË FUNDIT
4 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
5 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
7 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
9 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
11 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

ME TE LEXUARA

11 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
11 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
20 orë
Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius
9 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
18 orë
Tre rezolutat e miratuara nga Mbledhja e përgjithshme e BDI-së me preambulë
7 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

LEXO MË SHUMË

IMG_4368

Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe

herol-750x896

Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

INFO

NA NDIQ