BDI ‘ngutet’, shkon në Manastir para “Grupit të Zjarrit”

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/01/2023

Dega e BDI-së në Manastir sonte është tubuar në një tubim për të bashkëbiseduar rreth projekteve të qeverisë për vitin 2023.

Siç mësohet në në këtë takim informues është ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi për të informuar dhe biseduar në lidhje me projektet e ardhshme sa i përket Manastrit dhe procesit të Integrimit të Maqedonisë së Veriut në Bashkimin Evropian.

Ky organizim ka ndodhur pas njoftimit të Grupit të Zjarrit se të shtunën do të kenë takim në Manastir.

Sipas njoftimit takimi me strukturat e degës së Manastirit do të realizohet në Qendrën tregtare KEOPS, në lokalin LUCKY CAFFE!(INA)

TË FUNDIT
45 minuta
Dështon linja ajrore Shkup-Korfuz
2 orë
Mbi 100% rritje e denoncimit të diskriminimit! Orientimi seksual dhe përkatësia etnike mes paraqitjeve më të shpeshta
2 orë
Terroristët e sulmit në Banjskë enden të lirë, festojnë në Beograd me këngë nacionaliste
2 orë
Krimi i organizuar/ Dy persona dyshohen për rryshfet – paraburgim për Gjykatësin e Supremes?!
2 orë
Ulet numri i udhëtarëve në transportin rrugor në tremujorin e parë në Maqedoni

ME TE LEXUARA

1 ditë
Zejdi zbulon se çfarë janë podrumet e kuqe që i përmendi Ali Ahmeti
4 orë
60.090 denarë i duhen një familjeje katërantarëshe!
21 orë
Kritikat e Frontit Europian / Mexhiti: Ai që humb ka të drejtë të qajë dhe vajtojë
1 ditë
Kroacia sot e nis për në Kosovë kontigjentin e 41-të të ushtarëve në kuadër të KFOR-it
7 orë
Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat
1 ditë
Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni
3 orë
Avioni goditet nga turbulencat në ajër, humb jetën një pasagjer, plagosen 30 të tjerë
20 orë
Sasho Mijallkov të enjten lirohet nga burgu

LEXO MË SHUMË

Aeroporti-i-Shkupit-780x439-1-750x430-1

Dështon linja ajrore Shkup-Korfuz

qytetare-1280x899

Mbi 100% rritje e denoncimit të diskriminimit! Orientimi seksual dhe përkatësia etnike mes paraqitjeve më të shpeshta

ikja banjske grupi terrorist veri

Terroristët e sulmit në Banjskë enden të lirë, festojnë në Beograd me këngë nacionaliste

Prokuroria

Krimi i organizuar/ Dy persona dyshohen për rryshfet – paraburgim për Gjykatësin e Supremes?!

treni stacioni hekurudhor shkup

Ulet numri i udhëtarëve në transportin rrugor në tremujorin e parë në Maqedoni

vmro

VMRO-DPMNE-ja pret që deri me 28 maj të formohet Kuvendi, qeveria deri në mes të qershorit

aeroplani-kinez

Avioni goditet nga turbulencat në ajër, humb jetën një pasagjer, plagosen 30 të tjerë

kredite denar

60.090 denarë i duhen një familjeje katërantarëshe!

ixhet memeti

Ixhet Memeti nuk ka imunitet

INFO

NA NDIQ