Beatrix Ramosaj me poza ‘të nxehta’ nga dhoma e hotelit (Foto)

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj këto ditë ka qëndruar në Prishtinë.

Ajo ka publikuar disa fotografi mjaft ‘të nxehta’ në rrjetin social Instagram, ku shfaqet mjaft provokuese.

Ramosaj ka pozuar me rroba nate, ndërsa ka vënë në pah linjat atraktive.

“Ndjenjë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e një prej fotografive, në të cilën shfaqet mjaft joshëse.

E njëjta ka arritur të marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj!

Ndryshe, këngëtarja ka muaj që nuk ka sjell për fansat ndonjë projekt të ri muzikor. /Telegrafi/