Beatrix Ramosaj zbulon emrin e saj të dytë

Beatrix Ramosaj është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe nga projektet muzikore dhe më së shumti nga përditshmëria.Së fundi, artistja krahë familjes ka filluar pushimet në bregdet, shkruan “Kosovarja’.

Nga atje nuk po mungojnë as fotografi me poza joshëse në bikine të cilat po i poston për fansat pa hezitim.

Ndërkohë, në njërën prej saj ajo ka marr edhe një koment ku thuhej: “Ti je definicioni i problemeve”.

Dhe si duket ky përshkrim këngëtares i pëlqeu dhe vendosi që emrin e saj të dytë ta ketë “Problem”.