Beckham bën ofertën e çmendur

INA
INA

02/06/2023

Akoma nuk dihet se cila do të jetë skuadra e ardhshme e Lionel Messi-t.

Megjithatë, duket se rebusi do të zgjidhet në ditët ne vazhdim.

Pasi është kuptuar se Paris Saint-Germain është jashtë loje, në garë mbeten Barcelona (i duhet “ok” i la Liga-s), Al-Hilal dhe Inter Miami.

Në lidhje me propozimin e klubit të MLS-së në pronësi të David Beckham kanë ardhur lajme të reja nga e përdtishmja spanjolle Sport, që flet për një kontratë 4-vjeçare me 50 milionë euro në vit.

Më pas, e përditshmja franceze L’Equipe ka shkruar edhe për një marrëveshje mes Inter Miami dhe Barcelona-s, me klubin amerikan që do të ishte i gatshëm ta huazonte argjentinasin te Barça sezonin e ardhshëm.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

cana

Kosova me trajner vendor apo të huaj? Pyetet legjenda Agim Cana, babai i Lorik Canës

muamed-sejdini-2-750x500

Sejdini: FFM është duke punuar për të implementuar sistemin VAR

muller

Muller largohet nga Bajerni, në garë janë 3 klube nga Seria A

Foto: sportsport.mk

Qeveria i miratoi ndryshimet në Ligjin për Sport

inter fiorentina

VIDEO / Fiorentina kalon në çerekfinale mes dramës së penaltive

andrej

Rrëfimi i Pirlos: Firmosa me Realin, ja pse nuk shkova në Madrid

broja

Broja ndalet nga shtylla, feston United! City bie në “Villa Park”

INFO

NA NDIQ