Befasohet Afrona Dika, aktori i famshëm Tom Hardy ia shikon fotografinë në Instagram

ina-online
ina-online

18/02/2024

Afrona Dika ka ndarë me fansat një moment befasues për të.

Bukuroshja shqiptare, ka treguar me anë të një “insta-story” se ylli i Hollywood-it, njëherazi fiksimi i shumë vajzave, Tom Hardy, i ka parë “storyn” në Instagram.

Tom Hardy është një nga aktorët më të suksesshëm në botë.

Ndër filmat dhe serialet më të njohur ku ai bën pjesë janë: Venom, Peaky Blinders, Legend, The Dark Knight, Dunkirk, Inception, The Revenant, The Take e shumë të tjerë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ