Befason Arbër Hajdari, jep 3 emrat e konkurrentëve që mund të jenë në finalen

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22 Mars, 2023

Arbër Hajdari i cili edhe këtë Big Brother VIP 2 është në pozicionin e opinionistit ka treguar në “Wake Up” se cilët nga konkurrentët mund të shkojnë në finale.

Sipas tij, 3 nga banorët që mund të jenë pretendentë për të fituar është Luizi, Olta dhe Qetsori.

Neada Muçaj: Loja është në një pikë të nxehtë dhe ne pak a shumë e dimë se cilët janë lojtarët e fortë. Nëse ke parashikime, kush mendon se mund të jenë finalistët e këtij edicioni?

Arbër Hajdari: Do të them dy ose 3.

Neada Muçaj: 3 më mirë.

Arbër Hajdari: Atëherë po them që mendoj që është pa diskutim Luizi i pari, e dyta Olta dhe së treti po them Qetsori.

Po them Qetsori në këtë fazë të lojës që jemi, por aty gjërat ecin shumë shpejt, aty situatat shkojnë shumë shpejt.

Qetsori sot është mirë, po mundohet të bëjë lojë, javës që vjen mund të bëjë një budallallëk dhe mund të humbë çdo gjë që ka krijuar deri më tani, e njëjta gjë vlen edhe për banorët e tjerë. Po të jap tre emra, por do doja të kisha dhënë 2.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ