Bëhet nënë për herë të parë aktorja e ‘Clone’

0

Aktorja e njohur braziliane, Isis Valverde, është bërë nënë për herë të parë.
Aktorja e serialit ‘Clone’ Isis Valverde sot është bërë nënë për herë të parë dhe solli në jetë një djalë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e gëzueshëm ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram ku e ka publikuar një foto të foshnjës.

Isis njihet edhe për rolet e saj në disa prej telenovelat e tjera shumë të ndjekura.