‘Bëhet xheloze’! Seferi flet për herë të parë për të dashurën: Kemi 4 vite bashkë

Picture of INA
INA

26/11/2023

Futbollisti i kombëtares, Taulant Seferi ishte i ftuar në “Më Lër të Flas”, ku tregoi disa detaje nga jeta personale, përfshirë edhe lidhjen.

Ai zbuloi se prej katër vitesh është në lidhje me një vajzë shqiptare që jeton në Zvicër.Ndër të tjera futbollisti tregoi se ajo bëhet xheloze në disa raste për videot virale që janë bërë në rrjete sociale nga vajzat, por ka arritur të gjejë zgjidhjen.”Ajo jeton në Zvicër. Ka katër vite që jemi bashkë. I ka parë ajo të gjitha memet, domethënë ndonjëherë bëhet xheloze për këto videot virale në TikTok por unë i kaloj me sportivitet. I kam dhënë sigurinë. Unë jam shumë i lumtur”, tha Seferi.

I pyetur nëse ka në plan dasëm apo fejesë, ai u përgjigj: “Akoma jo, besoj që në një të ardhme jo shumë të gjatë do të kemi diçka”.

TË FUNDIT
3 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
5 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
5 orë
Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri
5 orë
U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub
5 orë
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

ME TE LEXUARA

2 ditë
Mbape e thotë sërish: Jam i dashuruar pas Milanit
5 orë
Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese
2 ditë
Jasir Asani, i vetmi shok skuadre që kujtohet për Cikalleshin!
5 orë
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij
2 ditë
Rodrygo nuk e ka nijet largimin nga Reali
5 orë
​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)
1 ditë
Xherdan Shaqiri lë pas dëmtimin, i gatshëm për Evropianin
5 orë
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

LEXO MË SHUMË

getinjo

“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

ps mbappe

Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri

Vincent Kompany

U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub

TOPI-I-ARTE

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

kosova futboll

​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)

flick

Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

bonucci

Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

duka cana

Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21

INFO

NA NDIQ