Behgjet Pacolli jep mesazhin e fuqishëm pak orë para dëshmisë së Hashim Thaçit në Hagë

Kreu i AKR, Behgjet Pacolli, ka dhënë një mesazh të fortë në rrjetet sociale vetëm pak orë para se presidenti Hashim Thaçi të dëshmojë në Prokurorinë Speciale në Hagë.

“Asgjë dhe askush nuk mund ta dëmtojë këtë simbol. Më e bukura në botë! Vëllau i im dhe mijëra vëllezër dhe motra luftuan për liri dhe pavarësi. Unë jam përgjithmonë krenar!”, shkruan ai./infofokusi/