Bëhuni gati sonte, Kiara Tito jep njoftimin (video)

Picture of INA
INA

02/07/2023

Kiara Tito ka bërë të ditur se sonte në ora 21:00 në Top Channel do të filloj emisioni Kepi i Vipave.

Kiara do t’a moderoj këtë emision dhe është shprehur mjaftë e lumtur për këtë.

Ajo falënderon edhe mbështetësit e saj. (INA)

https://www.instagram.com/reel/CuM_nyxrE_p/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

TË FUNDIT
6 orë
“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!
6 orë
Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)
6 orë
Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi
7 orë
Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…
1 ditë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...

ME TE LEXUARA

1 ditë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
1 ditë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
1 ditë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
1 ditë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...
7 orë
Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…
6 orë
Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi
6 orë
Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)
6 orë
“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!

LEXO MË SHUMË

Olta

“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!

motrat kabashi arta dhe ana

Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)

luiz ejlli

Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi

julian deda erjola lediona

Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…

Egla Big brother

Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova…

bigbrother

Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

klevisa

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

julian deda

Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!

BEBE Rexha

Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

INFO

NA NDIQ