Shuhet “Grupi i Zjarrit”‼️ Blerim Bexheti e Nevzat Bejta morën pjesë në mbledhjen e sotme të BDI-së që u mbajt në Tetovë‼️

ina-online
ina-online

23/07/2023

Shuhet “Grupi i Zjarrit”‼️ Blerim Bexheti e Nevzat Bejta morën pjesë në mbledhjen e sotme të BDI-së që u mbajt në Tetovë‼️

Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Përgjithshëm të BDI-së, Izet Mexhiti u shkarkua nga pozita e nënkryetarit, ndërsa në vend të tij është caktuar Bujar Osmani. Poashtu, nga detyrat e tyre janë liruar edhe Visar Ganiu dhe Saranda Imeri.

Ndërkohë, pozita e sekretarit organizativ që e mban Blerim Bexheti, nuk është prekur!

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bdi

Kryesia qendrore ia delegon kompetencat, Ali Ahmeti do të vendos për koalicionet parazgjedhore

kovacevski

Kovaçevski i bindur se përsëri do të jetë kryeministër

Arbnor-Maliqi-LD-1130x635-1

LD: Mos nënçmohen studentët

Talat Xhaferi3

BDI do ta propozojë Talat Xhaferin për kryeministër

MUHAMERI

Zgjedhjet po afrohen, politikanët shfaqen me thesin e babadimrit

LEN lidhja evropiane per ndryshim

LEN kërkon nga pushteti përgjigje: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

besa

Lulzime Ameti: Vendbanimet shqiptare pa autostrada, Qeveria prioritet kazinot

kurti vucic

Plani 6 miliardësh i BE-së, Kosova dhe Serbia përfitojnë vetëm nëse zbatojnë Marrëveshjen e Ohrit e Asociacionin

kufi-bllace

Vikendi i zgjatur, shkakton kolona kilometërshe në kufirin e “Bllacës”

INFO

NA NDIQ