Bekim Neziri vjen në Gjykatën Penale pas ankesës së Prokurorisë Themelore Publike për sulmin në M-NAV

INA
INA

11/01/2024

Bekim Neziri ka ardhur në Gjykatën Penale, pasi gjykata duhet të marrë vendim pas ankesës së PTHP për paraburgosjen e Nezirit për sulmet në M-NAV.

Gjykata Themelore Penale e Shkupit ka ngritur lëndë në lidhje me ankesën e Prokurorisë Themelore Publike për sulmin në M-NAV më 4 janar, në të cilën kërkohet që katër të naluarit për këtë rast të marrin masën e paraburgimit, në vend të masat e të përcaktuara më herët nga gjykata penale.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vmro-bdi

BDI: Mickoski injoroi Amerikën, injoroi Europën, po injoron edhe të ardhmen europiane të qytetarëve

foshnje bebe

Të dhëna alarmante/ Martohen vëlla e motër në Veles se u ngatëruan gjatë birësimit

kuvendi-jashte-1024x681-1024x681-780x470-1-696x419-1

Seancë e Komisionit Parlamentar për Financim dhe Buxhet

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Bujar Osmani

Instituti “Arben Xhaferi”: Bujar Osmani ka shkelur ligjin shtatë herë radhazi brenda një viti duke i mbajtur të fshehura shpenzimet e tij si Ministër i jashtëm

Kamionet-1-520x360-1

Pasaporta më shpejt për shoferët e kamionëve dhe autobusëve

Qeveria talat xhaferi

Qeveria konstatoi dhe miratoi tekstin e Strategjisë kombëtare për zhvillim 2024-2044

naim-bajrami

Krahu i Selës i ASH-së vetë apo koalicionim për zgjedhjet, flet Bajrami

Ageler

Ageler: Diskursi i fushatës të fokusohet në çështje esenciale, jo në sulme personale

INFO

NA NDIQ