Bekteshi dhe drejtori i Byrosë për metrologji Selami në takim me menaxhmentin e EVN Maqedoni dhe EVN Distribuim

INA
INA

6 Shtator, 2023

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot së bashku me drejtorin e Byrosë për Metrologji, Avdyl Selami do ta vizitojnë filialin e EVN Maqedoni në Butel dhe do të kryejnë inspektim në laboratorin ku kryhet testimi i njehësorë për energjinë elektrike.

Siç paralajmëruan nga Ministria e Ekonomisë, në kuadër të vizitës do të realizojnë takim me menaxhmentin e EVN Maqedoni dhe EVN Distribuim.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5169

ASH vetë apo me BDI-në në zgjedhje, përgjigjet Taravari

IMG_5169

Taravari: Lëvizja BESA ka rritje të elektoratit

spartak

Ngjela: Të mbyllen me ligj televizionet që ftojnë antishqiptarë në studio!

vmro-mickoski

Kuzeska: Mickoski është kopje e Gruevskit

gjykata-kushtetuese

Gjykata Kushtetuese nuk vlerëson kushtetutshmërinë e Marrëveshjes së Prespës

Gruevski Mickovski

Gruevski i kërkon anëtarësisë të mos i besojnë Mickoskit

kurti me sanxhak dhe lugine

Kurti priti një delegacion të përfaqësuesve politikë të boshnjakëve dhe të shqiptarëve në Serbi

haradinaj-kurti

Haradinaj me akuza të reja: Kurti është shoqëruar me vajzën e ministrit të Millosheviqit

Fatmir Mexhiti

Mexhiti në OKB: Përgjigjja kolektive në kohë pandemie ndërton sistem shëndetësor rezistent

INFO

NA NDIQ