Bekteshi mesazh Kovaçevskit se kush janë kryesorët në Qeveri: Unë bëj kosh, Artani luan futboll me stil

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28 Mars, 2023

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot bashkë me kryeministrin Kovaçevski vizituan disa markete për të parë nga afër çmimet që janë të ngrira dhe që nga nesër do të ketë edhe ngrirje të disa produkteve tjera.

Por gjatë viztiës Kovaçevski dhe Bekteshi u përballën me qytetarët ku Kovaçevki tentoi që të ul kredibilitetin e ministrave shqiptarë që kanë lujatur futboll në zyrat e Grubit.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i ministrit të Ekonomisë Bekteshi i cili tha: Unë bëj kosh, ndërsa Artani luan futboll me stil.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vucic erdogan

Vuçiqi i lutet Erdoganit që t’i ndihmojë rreth situatës në Kosovë

ramush haradinaj

AAK e Haradinajt inicon mocion votëbesimi për Qeverine Kurti

veriu i kosoves policia kosoves

Sulmohet një mjet i Policisë së Kosovës në Zveçan

rama kovacevski

Tensionet në Kosovë, Rama nga Bratislava: Po ta donit takimin “të nxehtë”, të kishit sjellë serbët

kfor rakiq

VIDEO/Ushtari i KFOR-it ia numëron Rakiqit dhunën e serbëve: S’lejojmë të përsëritet më

gazetaret veri sulm

Sulmohen gazetarët në Zveçan, goditet fizikisht gazetari i RTV21 (VIDEO)

stanishiq simatoviq

Stanishiqi dhe Simatoviqi dënohen me nga 15 vjet burgim për krime lufte në Bosnje e Kroaci

erdogan Selçuk Bayraktar

Pasardhësi i Erdoganit, dhëndri që projektoi dronet Bayraktar

veteran serb

Veteranët serb nga Beogradi si tentuan të futeshin në Leposaviq (FOTO)

INFO

NA NDIQ