Beniada nuk mohon pëlqimin për Romeon: Do ta studioj, por vetëm me një kusht nëse ai do të…(FOTO)

INA
INA

23/01/2024

Ish-banorja e “Big Brother Vip 1”, Beniada Nishani, gjatë një interviste televizive, foli për Romeo Veshajn, i cili është konkurrent në “Big Brother Vip 3”.

Në kohën kur vëllai i Romeos, Donaldi ishte pjesë e “Big Brother”, së bashku me Beniadën, ai ka shprehur pëlqimin e tij për këtë të fundit.

Dyshja kanë deklaruar se janë single.

E pyetur nëse do ta shikonte Romeon si partnerin e saj, ajo tha: “Nuk më pëlqejnë burrat me mustaqe. Po i hoqi mustaqet do ta shikoj, do ta studioj”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ