Benzema bisedon sot me Real Madrid për të ardhmen e tij

INA
INA

1 Qershor, 2023

Karim Benzema do të takohet gjatë ditës së enjte me bordin e Real Madrid për të biseduar rreth të ardhmes së tij, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Sulmuesi francez ka pasur oferta gjatë javëve të fundit.

Ndërsa me joshëse është ajo nga klubi i Arabisë Saudite, Al Ittihad.

Arabët janë optimist së kanë bindur Benzema, i cili nga sezoni i ardhshëm mund të jetë kundërshtar i ish bashkëlojtarit të tij, Cristiano Ronaldo që është pjesë e Al Nassr.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

barcelona

Mallorca ndal me barazim Barcelonën, Muriqi protagonisti kryesor

vedat-muriqi

Gol dhe asist, Muriqi ndihmon skuadrën për të rigjetur avantazhin ndaj “blaugranave”

Arda Guler

Sa i pafat, lëndohet përsëri Arda Guler

Jasir Asani

Jasir Asani flet hapur: Pa Sylvinho nuk do isha këtu

neymar-2

Neymar i përgjigjet pretendimeve se ai u përpoq të shkarkonte trajnerin e Al Hilal

Armando Duka

Armand Duka me post të rëndësishëm, bëhet njeriu i dytë i UEFA-s

fshf

FSHF fiton organizimin e Evropianit 2025

salah

Salah dhe De Bruyne, objektivat kryesore të Arabisë Saudite për verën e ardhshme

haland

Haaland, më shumë gola se sa Chelsea!…

INFO

NA NDIQ