Benzema reagon në rrjetet sociale në lidhje me trajnerin e Kombëtares së Francës: Çfarë gënjeshtre

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

11/03/2023

Trajneri i Kombëtares së Francës, Didier Deschamps gjatë një interviste për mediat e huaja tha se Karim Benzema zgjodhi të largohej me dëshirë nga kampi i ‘Gjelave’ gjatë Kupës së Botës.

Lojtari i Real Madridit nuk arriti të luante në Kupën e Botës ‘Katari 2022’ për shkak të një lëndimi që e pësoi para ndeshjes së parë, shkruan Lajmi.net.Por, intervista e Deschamps ka ngjallur shumë reagime – e në fakt sulmuesi francez përmes rrjeteve sociale ka bërë një reagim duke përgenjështruar trajnerin e tij.

“Çfarë gënjeshtre. Çfarë guximi…”, ishin fjalët e Benzema-s në story në Instagram.

Kujtojmë që dyshja nuk i kanë punët mirë që një kohë të gjatë, kurse Benzema vazhdon të ketë probleme me Kombëtaren e Francës.

TË FUNDIT
8 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
8 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
8 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
8 orë
Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)
9 orë
Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

ME TE LEXUARA

8 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
1 ditë
Federata Angleze e Futbollit mendon për Guardiolën si pasues të Sauthgejt
1 ditë
Ndeshja Shqipëri-Kroaci, UEFA e konsideron si një nga më të mirat e Evropianit
1 ditë
Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?
20 orë
Ja kush është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e “tre luanëve”
11 orë
Shkëndija eliminohet nga Conference League!
9 orë
Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai
1 ditë
Jasir Asani gati të rikthehet në Europë, ja nga i vjen oferta e rradhës!

LEXO MË SHUMË

arber hoxha

Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

jasir asani

E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

real madrid anceloti

Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd

portieri serb tre gishta provokon

Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)

ten hag manchester united

Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

morata

Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai

shkendija tetoves

Shkëndija eliminohet nga Conference League!

Anglia

Ja kush është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e “tre luanëve”

argjentina

Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?

INFO

NA NDIQ