Bëri bujë të madhe me paraqitjen në “Grande Fratello”, Heidi Baci: Më shkaktoi ankth

Picture of INA
INA

08/04/2024

Heidi Baci ka folur për eksperiencën e saj në “Grande Fratello”, përpara se të hynte në Big Brother VIP Albania.

Ndonëse qëndroi për pak kohë, ajo bëri bujë të madhe me paraqitjen në atë reality shou për shkak të një situate me të atin.

Në një bisedë në shtëpinë e famshme, ajo tha se pas daljes iu krijua ankth, pasi nuk ishte mësuar me me famën.

“Kur dola mua më shkaktoi ankth”, u shpreh ajo.

Bukuroshja shqiptare tutje theksoi: “Momenti i parë për mua ka qenë i keq. Ideja që del ti në rrugë dhe të njohin. Jam e rezervuar shumë si njeri”.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8b090a1c-f7f8-4423-b24c-39b34685ebe0

TË FUNDIT
1 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
3 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon
3 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
5 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
6 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

ME TE LEXUARA

1 ditë
Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros
23 orë
Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)
22 orë
Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup
14 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
6 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
2 ditë
Fero arrestohet nga policia e Maqedonisë së Veriut
5 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

LEXO MË SHUMË

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

Screenshot_2024-05-26-10-51-08-911_com.facebook.katana-edit

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon

Screenshot_2024-05-26-10-47-07-075_com.facebook.katana-edit

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

fero

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

INFO

NA NDIQ